Červenec 2013

Jarmila Měkynová - Chebská a Slatina, FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

19. července 2013 v 18:11 | Jani |  Recenze obchodů
Paní Měkynová vlastní dvě galanterie ve Františkových lázních. Moje maminka obě galanterie navštívila. Vzhledem k rozdílným dojmům musím dnešní recenzi rozdělit na dvě části:

1. GATEX, Chebská ul.
V tomto obchodě prodává sama paní majitelka. Je zaměřen na její výrobky (alespoň to tvrdí) a nabídku zahraniční příze a časopisů. Vzhledem k tomu, že se obchod nachází ve Františkových lázních a mezi hlavní cílovou klientelu patří němečtí lázeňští hosté, počítejte s vysokými cenami. Dále počítejte s tím, že paní majitelka nesnáší batůžkáře a už při příchodu vás na to upozorní. Takže si vezměte kabelku a držte ji v co největší možné vzdálenosti od jejích přenádherných prací.
HODNOCENÍ: 3 z 5

2.TRIO, Slatina
Ve druhém obchodě paní Měkynové se setkáte s příjemnou prodavačkou, která vás nechá prohlédnout si všechno zboží a v případě zájmu vám ochotně poradí. Ceny se pohybují v přijatelné rovině. Vydat se sem můžete pro přízi, korálky, jehlice i časopisy o háčkování.
HODNOCENÍ: 5 z 5

Více informací najdete na gatex.cz, nakoupit můžete i v e-shopu.


Jsem si vědoma, že tato recenze je velice subjektivní. V případě, že máte lepší zkušenost, můžete se ozvat v komentářích.

Korálkárna u Skořice - Nám. krále J. z Poděbrad, CHEB

3. července 2013 v 18:37 | Jani |  Recenze obchodů
Dnes se podíváme do obchůdku, kde sice nenajdeme příze, přesto si tam vyberou i háčkující tvořilky. Nachází se ve spodní části náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 32 v Chebu. Za malou nenápadnou výlohou se skrývá velký potenciál. Prostory jsou rozděleny na dvě části: při vstupu na Vás čeká přehledně roztříděná nabídka jednotlivých kategorií perel a komponentů a v druhé části prostor najdete různé akce jako jsou prodejní výstavy, galerie, workshopy i pravidelné akce VIP Klubu Skořice. Nechybí ani dětský koutek. V nabídce obchodu nechybí nepřeberné množství skleněných perlí převážně od českých výrobců z tradičních sklářských oblastí jablonecka a železnobrodska. Samozřejmostí jsou kvalitní kovové komponenty a návlekové materiály, pomůcky, nebo samostatné kameny Swarovski. Pokud si s něčím nevíte rady, pomůžou Vám ochotné a vskutku zapálené prodavačky. Další informace najdete na koralkycheb.cz!

HODNOCENÍ: 5 z 5.


Můj Fler červenec 2013

1. července 2013 v 21:11 | Jani
Co najdete o prázdninách u mě na Fléru? Dětské ponožky a nově také šperky z korálků a háčkovaných kuliček! Kupte si z brigády ručně vyráběnou ozdobu, na Fléru si určitě vyberete!