Jarmila Měkynová - Chebská a Slatina, FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

19. července 2013 v 18:11 | Jani |  Recenze obchodů
Paní Měkynová vlastní dvě galanterie ve Františkových lázních. Moje maminka obě galanterie navštívila. Vzhledem k rozdílným dojmům musím dnešní recenzi rozdělit na dvě části:

1. GATEX, Chebská ul.
V tomto obchodě prodává sama paní majitelka. Je zaměřen na její výrobky (alespoň to tvrdí) a nabídku zahraniční příze a časopisů. Vzhledem k tomu, že se obchod nachází ve Františkových lázních a mezi hlavní cílovou klientelu patří němečtí lázeňští hosté, počítejte s vysokými cenami. Dále počítejte s tím, že paní majitelka nesnáší batůžkáře a už při příchodu vás na to upozorní. Takže si vezměte kabelku a držte ji v co největší možné vzdálenosti od jejích přenádherných prací.
HODNOCENÍ: 3 z 5

2.TRIO, Slatina
Ve druhém obchodě paní Měkynové se setkáte s příjemnou prodavačkou, která vás nechá prohlédnout si všechno zboží a v případě zájmu vám ochotně poradí. Ceny se pohybují v přijatelné rovině. Vydat se sem můžete pro přízi, korálky, jehlice i časopisy o háčkování.
HODNOCENÍ: 5 z 5

Více informací najdete na gatex.cz, nakoupit můžete i v e-shopu.


Jsem si vědoma, že tato recenze je velice subjektivní. V případě, že máte lepší zkušenost, můžete se ozvat v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.