Kreativita-hobby Praha:28.-30. listopad 2014

13. prosince 2014 v 17:44 | Jani |  Recenze obchodů
Musela jsem ulehnout s virózou, abych si konečně našla chvilku ke krátké zprávě z výstavy KREATIVITA-HOBBY 2014, která proběhla před dvěma týdny v Praze-Holešovicích.

Výstavy jsem se zúčastnila v neděli, tedy poslední den. Na jednu stranu bylo fajn, že tam nebylo tolik lidí, na druhou stranu mi přišlo, že někteří vystavovatelé odjeli. Zboží ale bylo povětšinou dost, a tak hurá do toho!


KDO VYSTAVOVAL? Mohli jste navštívit několik stánků s korálky, nakoupit si látky, materiál na scrapbooking nebo knížky o tvoření. Stánek věnovající se přízím a galanterii byl v obležení a jako horkou aktualitu nabízel přízi na pletení rukama. Fascinovala mě nabídka fotografií jakýchsi ošklivých skleněných věci, které by vás měly na dálku léčit. Kdo měl chuť, mohl se osvěžit ovocným nápojem, kávou, či zakousnout něco sladkého.CO JSTE SI MOHLI ODNÉST? Vystavovatelé nabízeli mnoho workshopů. Nejoblíbenější bylo určitě malování na tričko, tašku či polštář (v sobotu se čekací doba prodloužila až na 4 hodiny!), které jsem si vyzkoušela i já. Malovat jste mohli třeba i na hedvábí. Odnést jste si mohli také vlastnoručně vyzdobený diář, nebo korálkový náramek. Korálkárna Rooya rozdávala dvě čísla časopisu Korálki zdarma.ZHODNOCENÍ: 8/10. Návštěvu výstaviště jsem si určitě užila! Ačkoliv jsem se zařekla, že už to neudělám, protože na to nemám čas, nakoupila jsem si hromadu korálků. Po některé z kreativních knížek jsem nesáhla jen proto, že mi mamka nějakou koupila k Vánocům a já nevím, jakou. Užívaly si to i děti, takže se s nimi neváhejte na některý z dalších veletrhů KREATIVITA-HOBBY vypravit. Na druhou stranu do místnosti by se jistě vešlo více vystavovatelů. Vzhledem k douhému seznamu, který slibovaly webové stránky, jsem čekala trochu víc.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY VELETRHU: http://www.kreativita-hobby.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.